86-річна черниця стала обличчям Nike (відео)

16/08/2016

На рахунку жінки 45 змагань з тріатлону Ironman.

Сестра Мадонна Бадер, також відома як Залізна черниця », стала героїнею реклами" Необмежена молодість "спортивного бренду Nike в віці 86 років, повідомляє Коррупція.Спорт

Літня жінка знаменита тим, що вже в 45-й раз стала учасницею змагань з триатлону Ironman (Залізна людина), які включають в себе заплив на 3,86 кілометра, велосипедний заїзд в 180,25 кілометрів і забіг на марафонську дистанцію 42,195 кілометра.

Жінка також вже стала рекордсменкою як найстаріша фінішіровшая учасниця Ironman.

Мадонна Бадер є черницею неканонічного екуменістичном ордена "Сестри за християнське суспільство", чия церква знаходиться в американському штаті Вашингтон. У своїй діяльності вона також є волонтером в тюрмах.