Англійський воротар вразив неординарним вчинком під час матчу: з’явилися фото і відео курйозу

21/02/2017

Голкіпер "Саттон Юнайтед" Уейн Шоу, виступаючий в 5-м за силою англійському дивізіоні, став справжньою зіркою матчу 1/8 фіналу Кубка Англії. 125-кілограмовий воротар відзначився неординарним вчинком під час гри з лондонським "Арсеналом".

Спершу 46-річний Шоу в перерві не пішов в роздягальню разом зі своїми одноклубниками. Уейн без найменшого докору совісті відвідав бар в підтрибунному приміщенні і випив дві пінти пива з фанатами рідної команди.

На цьому розваги одіозного воротаря не завершилися. Сидячи на лавці запасних, у другому таймі Шоу дістав пиріжок і утоптал його по ходу зустрічі на очах у здивованих вболівальників.

Варто відзначити, що сам матч завершився скромною перемогою "Арсеналу" на класі з рахунком 2:0.