“Барселона” виграла Кубок Іспанії в рекордний 29-й раз

28/05/2017

Фінальний матч проти "Алавеса" (3: 1) був останнім для Луіса Енріке біля керма синьо-гранатових

У суботу, 27 травня, відбувся фінальний матч розіграшу Кубку Іспанії, в якому Барселона прогнозовано здобула перемогу над Алавесом (3:1).

Всі голи в матчі були забиті ще до перерви. На 30-й хвилині рахунок у матчі відкрив лідер Синьо-гранатових Ліонель Мессі, відзначившись у воротах суперника в четвертому для себе фіналі Кубку. Однак вже через три хвилини Тео Ернандес зрівняв рахунок в матчі, що стало досить несподіваною подією.

Футболісти Барселони мали перевагу і на останніх хвилинах першого тайму ще двічі вразили ворота Алавеса – спершу на 45-й хвилині це вдалося Неймара, а ще через три хвилини свій гол забив Пако Алькасер.

Таким чином, Барселона завершує свій провальний сезон перемогою в Кубку, що хоч трохи покращує настрій фанам каталонського гранда.
Барселона – Алавес 3:1

Голи: Мессі, 30, Неймар, 45, Алькасер, 45+3 – Ернандес, 33.
Барселона: Сіллессен – Маскерано (Гомеш, 11), Піке, Умтіті, Альба – Іньєста, Бускетс, Ракітіч (Відаль, 83) – Мессі, Алькасер, Неймар.

Алавес: Пачеко – Вігарай, Елі, Феддал, Тео Ернандес (Ромеро, 79) – Ману Гарсія, Маркос Льоренте – Ортега (Камараса, 59), Феменія, Ібай Гомес (Собріно, 59) – Дейверсон.

Попередження: Умтіті, Мессі, Іньєста – Ортега, Ману Гарсія, Елі, Собріно, Дейверсон.