Інші види спорту
Подобається

Чемпіонат світу з хокею в топ-дивізіоні: розклад, результати, таблиці

17/05/2017
Чемпіонат світу з хокею в топ-дивізіоні: розклад, результати, таблиці

З 5 по 21 травня в Парижі і Кельні відбудеться 81-й чемпіонат світу з хокею.

У німецькому місті зіграють представники групи А – Німеччина, Данія, Італія, Латвія, Росія, Словаччина, США, Швеція.

У французькій столиці команди групи В – Білорусь, Канада, Норвегія, Словенія, Фінляндія, Франція, Чехія, Швейцарія.

Фінал відбудеться в Кельні.

Формат турніру залишився колишнім. Чотири найкращі команди з груп виходять до плей-офф. Збірні, які займуть останнє місце, – вилетять до Дивізіону 1А. Звідти до топ-дивізіону ЧС-2018 вже піднялися Австрія і Корея.

Захищатиме чемпіонське звання збірна Канади, яка рік тому в фіналі обіграла Фінляндію.

Тест: наскільки добре ви знаєте історію чемпіонатів світу з хокею

РОЗКЛАД, РЕЗУЛЬТАТИ І ТАБЛИЦІ ЧЕМПІОНАТУ СВІТУ З ХОКЕЮ

ГРУПА А

П'ятниця, 5 травня
17:15 Швеція – Росія
21:15 США – Німеччина

Субота, 6 травня
13:15 Латвія – Данія
17:15 Словаччина – Італія
21:15 Німеччина – Швеція

Неділя, 7 травня
13:15 Італія – Росія
21:15 Латвія – Словаччина

Понеділок, 8 травня
17:15 Німеччина – Росія
21:15 США – Швеція

Вівторок, 9 травня
17:15 Італія – Латвія
21:15 Словаччина – Данія

Середа, 10 травня
17:15 США – Італія
17:15 Словаччина – Німеччина

Четвер, 11 травня
17:15 Росія – Данія
21:15 Швеція – Латвія

П'ятниця, 12 травня
17:15 Швеція – Італія
21:15 Данія – Німеччина

Субота, 13 травня
13:15 Латвія США
17:15 Росія – Словаччина
21:15 Італія – Німеччина

Неділя, 14 травня
17.15 Словаччина – США
21.15 Данія – Швеція

Понеділок, 15 травня
17:15 Данія – Італія
21:15 Росія – Латвія

Вівторок, 16 травня
13:15 Швеція – Словаччина
17:15 Росія – США
12:15 Німеччина – Латвія

ГРУПА В

П'ятниця, 5 травня
17:15 Фінляндія – Білорусь
21:15 Чехія – Канада

Субота, 6 травня
13:15 Швейцарія – Словенія
17:15 Білорусь – Чехія
21:15 Норвегія – Франція

Неділя, 7 травня
13:15 Словенія – Канада
17:15 Фінляндія – Франція
21:15 Норвегія – Швейцарія

Понеділок, 8 травня
17:15 Білорусь – Канада
21:15 Фінляндія – Чехія

Вівторок, 9 травня
17:15 Словенія – Норвегія
21:15 Швейцарія – Франція

Середа, 10 травня
17:15 Швейцарія – Білорусь
21:15 Фінляндія – Словенія

Четвер, 11 травня
17:15 Чехія – Норвегія
21:15 Канада – Франція

П'ятниця, 12 травня
17:15 Чехія – Словенія
21:15 Франція – Білорусь

Субота, 13 травня
13:15 Норвегія – Фінляндія
17:15 Словенія – Білорусь
21:15 Канада – Швейцарія

Неділя, 14 травня
17:15 Франція – Чехія
21:15 Швейцарія – Фінляндія

Понеділок, 15 травня
17:15 Канада – Норвегія
21:15 Франція – Словенія

Вівторок, 16 травня
13:15 Білорусь – Норвегія
17:15 Чехія – Швейцарія
21:15 Канада – Фінляндія

1/4 фіналу

Четвер, 18 травня
17:15
17:15
21:15
21:15

1/2 фіналу

Субота, 20 травня
16:15
20:15

Матч за "бронзу"

Неділя, 21 травня
17:15

Фінал

Неділя, 21 травня
21:45



Корупція Спорт
закрити X