“Динамо” розібралося з “Чорноморцем”, “Дніпро” на виїзді дотиснув “Ворсклу”

04/04/2015

383650695

На столичному стадіоні "Динамо" імені Лобановського одеський "Чорноморець" зазнав поразки від київського "Динамо".

Протримавшись перший тайм, номінальні господарі пропустили на початку другого. З передачі Андрія Ярмоленка рахунок відкрив Олег Гусєв. Ще один м'яч на 76-й хвилині забив Лукаш Теодорчик.

У паралельному матчі "Дніпро" в Полтаві з рахунком 3:1 обіграв "Ворсклу". Вже на другій хвилині рахунок відкрив Євген Селезньов. Відігралися господарі завдяки точному удару Турсунова на 13-й хвилині.

У компенсований до першого тайму час Селезньов оформив дубль, а остаточний рахунок перед фінальним свистком встановив красивим ударом Євген Коноплянка.