Київське Динамо впевнено обіграло Санкт-Паулі в контрольному поєдинку

22/01/2017

Для німецького «Санкт-Паулі» ця гра була генеральною репетицією перед поновленням чемпіонату країни. Команда, яка виступала ще в сезоні-2010/11 в 1.БЛ, ризикує вилетіти у третій за силою дивізіон Німеччини.

«Пірати» перебувають на останній сходинці у другій Бундеслізі, а наступна календарна зустріч належить зі «Штутгартом», який зараз на третьому місці і серйозно бореться за підвищення в класі. Що стосується команди Сергія Реброва, то для неї це був перший в 2017-му поєдинок. Зрозуміло, що особливих висновків по ній зробити було не можна — футболісти відновлюють ігрові зв'язки, та ще й на тлі фізичних навантажень.

Перший тайм розпочався досить сумбурно — суперники намагалися пресингувати, часто втрачали м'яч у простих ситуаціях. У киян, до речі, з перших хвилин вийшли який повернувся з оренди Роман Яремчук і вчорашній дублер Володимир Шепелєв. Обидва проявляли активність, але при цьому Шепелєв «обрізався» поблизу своєї штрафної, проте Матс Меллер-Делі не скористався «подарунком» і пробив неточно. Ближче до середини тайму кияни заволоділи ініціативою і їх атаки стали більш осмисленими. Так, Андрій Ярмоленко небезпечний простріл замикав Виторину Антунеша, але з двох метрів не влучив у ворота. Особливо не щастило Артему Громову: спершу він вийшов один на один, але, перекидаючи голкіпера, перекинув і ворота. А на останній хвилині тайму і зовсім потрапив у штангу.

На другу половину зустрічі Ребров випустив абсолютно інший склад, в якому знайшлося місце ще одному дублеру — Богдану Михайличенко. І свіжі динамівці почали гру дуже активно. Перевага киян була тотальною, що незабаром вилилося в забитий м'яч. Микола Морозюк, який вийшов на поле з капітанською пов'язкою, м'яко навісив на дальній кут воротарського майданчика, де Артему Бесєдіну залишалося тільки скинути головою м'яч у сітку. Буквально в наступній атаці «Динамо» подвоїло рахунок — Михайличенко пройшов по лівому флангу і виконав подачу в штрафний — забутий захисниками Денис Гармаш з літа розстріляв ворота! 2:0 — а в суперників не було жодних шансів відігратися. Підопічні Реброва володіли ініціативою, і якби не пара «обрізок» Євгена Хачеріді, то можна було б говорити про «гру в одні ворота». А незабаром вдалося відзначитися і Морозюку — він вдало підкараулив відскок з штрафного і класним ударом в дотик відправив м'яч у дев'ятку.

Після цього наставник німецької команди провів подвійну заміну, яка «зіграла». За п'ять хвилин до фінального свистка німці заробили штрафний. Денніс Розін непогано виконав стандарт — в обвід стінки пробивав у ближній кут, але м'яч влучив у штангу і відскочив у центр штрафного. А там виявився Жеремі Дудзяк, який і пробив у порожні ворота. 3:1 — перший у новому році матч київське «Динамо» виграло, що має надати футболістам хорошого запала на весь навчально-тренувальний збір.

«Динамо Київ» – «Санкт-Паулі» – 3:1

Артем Бесєдін, 56, Денис Гармаш, 58, Микола Морозюк, 72 – Жеремі Дудзяк, 86

«Динамо Київ»: Артур Рудько (Максим Коваль, '46), Олександр Тымчик (Євген Хачеріді, '46), Артем Громов (Зураб Очігава, '46), Сергій Сидорчук (Богдан Михайличенко, '46), Виторину Антунеш (Віктор Циганков, '46), Домагой Віда (Віталій Буяльський, '46), Володимир Шепелєв (Денис Гармаш, '46), Сергій Рибалка (Микита Корзун, '46), Андрій Ярмоленко (Микола Морозюк, '46), Роман Яремчук (Артем Бесєдін, '46), Микита Бурда (Дерлис Гонсалес, '46)

«Санкт-Паулі»: Філіп Хеерваген, Даніель Бубалла, Йоханнес Флум (Жеремі Дудзяк, '81), Лассе Абделлауі, Марк Хорншух, Серен Гонтер, Бернд Нериг (Денніс Розін, '81), Дженк Шахін, Матс Меллер-Делі, Вальдемар Собота (Кен-рок Чхои, '77), Леннарт Ти (Ян-Марк Шнайдер, '71)