Мотивація

Колишній гонщик “Формули-1” став триразовим чемпіоном Паралімпійських ігор

15/09/2016

Італійський спортсмен Алессандро Дзанарді, колишній гонщик "Формули-1" і CART, став триразовим чемпіоном Паралімпійських ігор. 14 вересня він виграв золото в гонках на ручних велосипедах на дистанції в 20 кілометрів на Паралімпіаді в Ріо-де-Жанейро.

"Зазвичай я не дякую богові за подібні речі, оскільки у нього, мені здається, є справи важливіші, але сьогодні мені довелося підняти очі і подякувати йому", – сказав Дзанарді.

Нагадаємо, італієць Алессандро Дзанарді став відомий як учасник змагань "Формули-1" і CART. 15 вересня 2001 року під час гонки CART на трасі Лаузіцрінг в Німеччині він потрапив в аварію, після якої йому були ампутовані обидві ноги в районі коліна. У 2004 році він відновив кар'єру гонщика, почавши виступи на змаганнях з кузовних автогонок. Дзанарді також зайнявся їздою на велосипеді з ручним приводом, ставши переможцем ряду змагань, в тому числі Паралімпійських ігор.