Колишній гравець “Карпат” Лукас забив перший м’яч у чемпіонаті Англії

05/01/2017

Іспанський форвард лондонського "Арсеналу" відкрив рахунок голам в Англійській Прем'єр-лізі.

У вівторок, у матчі 20 туру чемпіонату Англії "Арсенал" зумів відігратися у виїзному матчі проти "Борнмута". До 70-й хвилини зустрічі лондонці програвали з рахунком 0:3, але вчасно схаменулися. Спочатку Алексіс Санчес відквитав один м'яч, відзначившись головою. А потім настало слово Лукаса Переса, який на 75-й хвилині точним ударом скоротив розрив у рахунку до мінімуму. На 90-й хвилині Олів'є Жиру і зовсім вирівняв становище в матчі, передає Корупція.Спорт

Для Лукаса в чемпіонаті Англії – це перший гол. До цього він тричі й в одній грі забивав "Базелю" в рамках Ліги чемпіонів, а також розписався у воротах "Ноттінгем Фореста" у поєдинку на Кубок англійської ліги.

28-річний Лукас Перес перейшов в "Арсенал" в серпні минулого року за 17 мільйонів фунтів стерлінгів. У зв'язку з травмою більшу частину першої половини сезону був змушений пропустити.

З 2011 по 2014 рік грав за львівські "Карпати". Також у 2013 році перебував у київському "Динамо", за яке жодного матчу не зіграв.