Головні новини

Легка атлетика. 4 по 400 м з бар’єрами. Всі українки припиняють боротьбу

17/08/2016

Тріо українок Анна Тітімець, Олена Колесниченко та Вікторія Ткачук залишають змагання в цій дисципліні на стадії півфіналу.

Дуже близькою до фіналу була Тітімець, яка показала четвертий результат в своєму забігу, подолавши дистанцію за 55,27. Цього часу їй лише трохи не вистачило, щоб увійти до вісімки кращих, і Анна зупинилася за крок від фіналу, посівши підсумкову дев'яту позицію. – повідомляє Коррупція.Спорт

Виступи Колесніченко і Ткачук не тільки не здивували, але й стали цілком розчаровуючими. Так, від цих спортсменок ніхто не очікував особливо видатних результатів, однак і останні місця в своїх забігах – це дуже сумно. Олена подолала дистанцію за 56,77 і посіла підсумкове 20 місце, а Вікторії знадобилося 56,87, що відкинуло її на 22 позицію.

Фінальний забіг на дистанції 400 метрів з бар'єрами без участі українок відбудеться 19 серпня о 04:15 за київським часом.