Львів’яни на змаганнях з велотреку у Польщі здобули сім медалей

11/07/2017

У місті Прушків (Республіка Польща) завершилися представницькі рейтингові міжнародні змагання першої категорії «Гран-Прі Польщі» з велосипедного спорту (трек).

У змаганнях взяли участь команди з 21 країни світу, пише sport-oda.lviv.ua. Національна збірна команда України, в складі якої змагалися 16 спортсменів, виборола 11 медалей, з яких сім нагород везуть додому велосипедисти Львівської області.

Так зокрема, в гонці медісон (парна гонка на дистанції 25 км) перше місце серед чоловіків посів львів’янин Роман Гладиш.

«Бронзові» медалі у командному спринті вибороли Володимир Бучинський та Андрій Куценко.

У змаганнях серед жінок представниця Львівщини Ганна Соловей піднялася на найвищу сходинку п’єдесталу пошани у скретчі (індивідуальна гонка на дистанцію 10 км).

Відзначилися на цих змаганнях й українські велосипедисти-юніори, з поміж яких вихованець львівської школи велосипедного спорту Олег Канака здобув перемогу у скетчі. А Олександр Кривич, Валерій Романенков вибороли «бронзу» у юніорській командній гонці переслідування.

Ще дві бронзові нагорода у молодих Олександра Кривича за групову гонку та в Сергія Білого – у командному спринті.