Львів’янка Лариса Лабарткава – чемпіонка України з добового бігу

18/08/2017

У Вінниці завершився 9-й за ліком Чемпіонат України 2017 року з легкоатлетичного бігу тривалістю 48, 24 та 12 годин.

Основним у програмі змагань виявився забіг тривалістю 48 годин, через добу до якого приєдналися учасники 24 годинного бігу, а згодом стартували й легкоатлети на 12 годинний забіг.

Фінішували спортсмени усі разом. Разом з представниками збірних команд областей України змагалися також спортсмени з Польщі, Сербії, Німеччини та Білорусі, повідомляє sport-oda.lviv.ua.

Змагання виявилися вкрай складними, зважаючи на спекотну погоду. Цього року вони відбувалися під гаслом «Перевершення себе», оскільки в таких забігах кожен змагається сам з собою.

Героїнею змагань виявилася переможниця добового забігу, представниця Львівської області – Лариса Лабарткава, багаторазова учасниця чемпіонатів світу та Європи, яка вже чимало років входить до числа кращих легкоатлетів-ветеранів спорту України, не зважаючи на свої 68 років.

Їй належать кращі досягнення в таблицях рекордів України в декількох вікових категоріях. У Вінниці Лариса Лабарткава виборола перше місце у 24 годинному забігу з результатом пробігу довжиною 116,94 км.

Також у цих змаганнях Львівську область представляли на 12 годинному забігу Петро Чернега і Віталій Седінкін, а на 48 годинному – Олексій Сикал.