Львів’янки на Чемпіонаті України-2017 з легкої атлетики здобули дві медалі в естафетах

13/07/2017

У Кропивницькому, на Чемпіонаті України з легкої атлетики 2017 року визначилися переможці та призери у естафетах.

Двічі на медальний п’єдестал пошани піднімалася жіноча збірна Львівщини, повністю сформована зі студенток кафедри легкої атлетики Львівського державного університету фізичної культури, пише ldufk.edu.ua.

Квартет студенток ЛДУФК у складі Романи Харченко, Ренати Михальчук, Іванни Остимчук та Лілії Коваль захищав спортивну честь Львівської області на національному чемпіонаті у двох видах програми.

У спринтерській естафеті 4х100 метрів галичанки у фінальному забігу показали третій результат і в такий спосіб здобули бронзовий комплект медалей.

Ще більш високий результат представниці Львівщини продемонстрували в естафеті 4х400 метрів. Романна, Рената, Іванна та Лілія у підсумковому протоколі посіли другу позицію і тим самим до «бронзи» додали ще й «срібло», з чим ми їх і вітаємо.

На привітання заслуговує й виступ у Кропивницькому ще одного представника Львівського державного університету фізичної культури Артура Назарука. Студент третього курсу на Чемпіонаті України в фінальному забігу на дистанції 200 метрів показав сьомий результат, але при цьому вперше виконав норматив Майстра спорту.