Металіст” і “Волинь” видали суперрезультативну нічию

11/05/2015

383529055

У другій половині другого тайму команди забили п'ять м'ячів, підсумковий рахунок – 3: 3

В останньому матчі 23 туру української футбольної Прем'єр-ліги "Металіст" зіграв внічию з "Волинню". Матч в понеділок у Харкові завершився з рахунком 3: 3.

Гості першими відкрили рахунок. На 40-й хвилині Олександр Кобахідзе виявився спритнішим за всіх у штрафному "Металіста" після подачі з флангу і переправив м'яч у дальній кут – 1: 0. Харків'яни відігралися в середині другого тайму: на 73-й хвилині забив Володимир Прийомов. Проте вже через чотири хвилини один з кращих бомбардирів нинішнього сезону Ерік Бікфалві знову вивів "Волинь" вперед – 2: 1.

За лічені хвилини до закінчення основного часу Прийомов оформив дубль і знову зрівняв рахунок, але і тут господарі не змогли втримати нічию: свій другий м'яч забив Бікфалві, зрівнявся за кількістю голів у сезоні з Кравцем і Ярмоленко – по 14. Здавалося, матч завершиться перемогою " Волині ", проте на третє доданій хвилині Артем Бесєдін встановив остаточний рахунок – 3: 3.

Після цього матчу в активі "Металіста" стало 31 очко (шосте місце), а "Волинь" набрала 27 очок (сьоме місце).
Таблиця чемпіонату України.

"Металіст" – "Волинь" – 3: 3 (0: 1)

Голи: Прийомов (73), Прийомов (87), Бесєдін (90 + 3) – Кобахідзе (40), Бікфалві (77), Бікфалві (90 + 3)
Жовті картки: Довгий (20), Іщенко (60), Булят (85), Селін (90)

Джерело:  korupciya. sport