На Чемпіонаті України-2017 з велотреку серед юніорів львів’яни здобули п’ять медалей

01/08/2017

У столиці на відкритому велотреці вперше після його реконструкції та відкриття відбувся чемпіонат України з багатоденної гонки і гонки медісон з велосипедного спорту (трек) серед юніорок та юніорів.

Результат пошуку зображень за запитом "Картинки Чемпіонат України-2017 з велотреку у Києві"
У змаганнях взяли участь збірні команди п’яти областей: Житомирської, Волинської, Харківської, Львівської, Тернопільської та міста Києва. Усього змагалося 40 велосипедистів, пише sport-oda.lviv.ua.

За підсумками змагань в багатоденній гонці серед юніорів перемогу виборов Богдан Данільчук (Харківської обл.), другим фінішував Сергій Білий (Львівська обл.), а третю сходинку опанував Олександр Сметанюк (Вінницької обл.). Ще один представник Львівської області Андрій Ганзін посів почесне четверте місце.

За підсумками змагань в багатоденній гонці серед юніорок перемогу отримала Дарина Мартинюк (Волинська обл.), друге місце виборола Ангеліна Лукашова (Харківська обл.), а третє місце посіла Соломія Лукачук (Львівської обл.).

В багатоденній гонці парами (медісон) серед юніорів перемогу святкувала збірна команда Львівської області в складі Олега Канаки та Олександра Кривича, друге місце вибороли Лучин Максим та Денисенко Владислав (Харківська обл.), а третє місце також посіли представники команди Львівщини Микита Яковлев та Назар Гудзь.

В багатоденній гонці парами (медісон) серед юніорок перемогу отримала команда Харківської області в складі Ангеліни Лукашової та Тетяни Зарванської, друге місце здобули Соломія Лукачук та Христина Бубняк (Львівська обл.), а третє місце посіли представники Волинської області Олександра Логвинюк та Юлія Дорошенко.