На тлі повідомлень про трансфер Зозуля допоміг Бетису не програти в контрольному матчі

27/07/2017

Український нападник Бетіса Роман Зозуля, якого преса не бачить у складі клубу на наступний сезон, взяв участь у гольовий атаці своєї команди проти Естремадури в товариському матчі.

Іспанський колектив програв представнику нижчого дивізіону перший тайм з рахунком 0:1. Український гравець з'явився на полі після перерви.

Після однієї з атак у другому таймі Зозуля завдав удар по воротах суперника, після чого м'яч у ворота добив Амат і відновив рівновагу.

Днями стало відомо, що український нападник поки не може знайти новий клуб після скандалу, пов'язаного з безпідставними звинуваченнями з боку фанатів Райо Вальєкано в нацизмі.

На початку липня Зозуля почав підготовку до нового сезону разом з іспанським клубом.

Повідомлялося, що Бетіс збирається попрощатися влітку 2017 року з гравцем, розірвавши з ним контракт.

Перед цим агент Зозулі розповів про те, що через протест фанатів з лівими поглядами трансфер його клієнта до шведського клубу зірвався.