УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

Не робіть цього! 4 злочинів проти вашого волосся

01/03/2017
Не робіть цього! 4 злочинів проти вашого волосся

Зазвичай ми пишемо про те, що потрібно робити, щоб зберегти здоров'я і блиск волосся. Але сьогодні пропонуємо поговорити про те, що робити категорично заборонено.

У нашому списку «злочинів» проти краси та здоров'я волосся – п'ять пунктів. І начебто ми всі знаємо, що це шкодить локонам, тим не менш… Багато жінок роблять ці помилки чи не кожен день. Що робити однозначно не можна?

1. Мити голову невідповідним шампунем. Це головна помилка, яка призводить до ослаблення і потьмяніння пасм. Ваш бальзам, сироватки і стайлінг-засоби можуть бути будь-якими, але от шампунь потрібно вибирати максимально якісний. Не економте на ньому. При виборі орієнтуйтеся не на те, що робить шампунь з волоссям (створює обсяг, розгладжує і т. д.), а на тип шкіри голови і волосся. Якщо шкіра схильна до жирності, купуйте прозорі гелевидні шампуні (і будьте обережні з силиконосодержащими засобами). Власницям сухої шкіри голови підійде густий кремоподібний шампунь.

2. Мало розчісуватися. Думаєте, це рідкість? А ось і ні – жінки з короткими стрижками зазвичай укладають волосся руками, і розчісується рідко. Чим це небезпечно? Тим, що в результаті шкірі не вистачає стимулювання кровообігу. Розчісування – це ж як масаж, який благотворно впливає на стан волосся і шкіри. Расчесывайтесь мінімум двічі в день, бажано масажною гребінцем.

3. Розділяти волосся проділом в одному і тому ж місці. Це призводить до порідіння волосся в місці проділу, позбавляє волосся обсягу і може створити проблеми, якщо ви зважитеся постригти волосся коротко. Міняйте місце проділу пару раз в тиждень.

4. Ігнорувати кошти для термозахисту. Що буде, якщо посмажити яєчню на сковорідці без масла? Вона просто згорить. З волоссям, які укладаються розпеченим стайлером, відбувається приблизно те саме. Вони просто руйнуються. Потім, звичайно, на час можна надати їм презентабельний вигляд, завдавши незмивний засіб-реконструкцію, але проблема нікуди не дінеться. Вихід – наносити термозахист завжди, коли збираєтеся використовувати плойку або праску.