Реал насилу обіграв Атлетико на шляху до півфіналу Ліги чемпіонів

23/04/2015

f1861d39ec8147e4ea7cf2d1a3810b23 (1)

У середу, 22 квітня, мадридський Реал у більшості мінімально переграв Атлетіко у матчі-¼ фіналу Ліги чемпіонів, і вийшов у півфінал турніру.

З перших хвилин матчу Королівський клуб заволодів ініціативою в поєдинку. Хороші можливості для взяття воріт мали Хамес Родрігес і Хав'єр Ернандес. Але Атлетіко зуміло стримати натиск суперника, і команди пішли на перерву за рахунку 0: 0.

У другому таймі малюнок гри не змінився. Реал більше володів м'ячем, змушуючи свого суперника більше грати біля власних воріт. Вже на 49-й хвилині Хав'єр Ернандес мав прекрасну можливість вивести  свою команду вперед, але форвард не зумів вразити ворота Атлетік.

На 76-й хвилині – ключовий момент матчу. Атлетіко, яке насилу стримував атаки суперника, залишилося удесятьох.

Арда Туран отримав другу жовту картку, грубо зігравши проти Серхіо Рамоса, і покинув поле. Через 12 хвилин після вилучення гравця Реал зумів забити гол.

Реал Мадрид – Атлетіко 1: 0

Гол: Ернандес 88

Вилучення: Арда Туран 76

Джерело: Korupciya.sport