Ще ближче до перемоги: Еліна Світоліна вийшла у півфінал Taiwan Open

03/02/2017

Перша ракетка України Еліна Світоліна ціною неймовірних зусиль пробилася у півфінал турніру серії WTA International в Тайбеї, передає Корупція Спорт

За місце у півфіналі Taiwan Open Світоліна змагалася зі 181-ю ракеткою світу Онс Жабер, яку українка обігравала у фіналі юніорського Ролан Гаррос в 2010 році.

Перший сет став легкою здобиччю для Світоліної – Жабер допустила 21 невимушену помилку, а на прийомі взяла всього п'ять м'ячів і жодного разу не дісталася до брейк-поінтів.

У дебюті другої партії Жабер змінилася і повела 3:0. Тенісистка з Тунісу незабаром так само легко віддала три гейми, але в кінцівці партії зробила ще один брейк і впевнено подала на сет.

По ходу вирішальній партії Світоліна якимось дивом уникнула поразки. У дев'ятому геймі за рахунку 3:5 українка на своїй подачі відіграла чотири матч-бола. Тричі Жабер агресивно атакував другу подачу суперниці, але жодного разу не потрапила в корт. Пізніше Жабер двічі безуспішно намагалася подати на матч, а на тайбрейку Світоліна за рахунок класу таки дотиснула африканку.

Наступною суперницею Еліни Світоліної в Тайбеї стане переможниця матчу між Менді Минеллой (Люксембург) і Чжу Лін (Китай).