Головні новини

УЄФА оштрафував збірну Росії і зарахував технічну поразку Чорногорії

09/04/2015

1772593_w2

УЄФА зарахував збірної Чорногорії технічну поразку в матчі з командою Росії в кваліфікації Євро-2016.

У свою чергу, Російський футбольний союз оштрафований на 25 тисяч євро за поведінку своїх уболівальників.

В УЄФА офіційно заявили, що Чорногорія покарана технічною поразкою з рахунком 0:3, а також проведенням двох домашніх матчів без глядачів.

Таким чином, збірна Росії здобула три очки і піднялася на третє місце у відбірковій групі G (8 очок).

Лідирує Австрія (13), другою йде Швеція (9). Чорногорія залишилася на четвертій сходинці з п'ятьма очками.

Нагадаємо, 27 березня гра між Чорногорією і Росією була зірвана через хуліганської поведінки фанатів.

На першій хвилині матчу в голкіпера російської збірної Ігоря Акінфєєва був кинутий фаєр. В результаті зустріч перервалася на 40 хвилин, проте потім відновилася.

У другому таймі за рахунку 0:0 вболівальники знову стали кидати на поле сторонні предмети. Через це суддя Деніз Айтекін остаточно припинив матч.

Варто відзначити, що Росія не змогла забити ні з гри, ні зі штрафного, ні навіть з пенальті.

Джерело: Korupciya.sport