Волинянки вибороли «срібло» та «бронзу» на міжнародному турнірі з вільної боротьби

20/06/2017

Волинянки Анастасія Падошик та Анастасія Лебедєва здобули срібну та бронзову нагороди на міжнародному турнірі з вільної боротьби.

Міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат 2000-2002 років народження відбувся у Львові. У змаганнях взяли участь збірні команди Грузії, Литви, Латвії, Естонії, Білорусі, Польщі та України.

Ковельчанки-вихованки ДЮСШ управління освіти Анастасія Падошик та Анастасія Лебедєва вдало виступили на турнірі. У ваговій категорії 46 кг у фіналі за перше місце Анастасія Падошик поступилась представниці Польщі і здобула срібну медаль. Анастасія Лебедєва у боротьбі за бронзову нагороду перемогла борчиню з Естонії.