Захисник “Челсі” забив найкрасивіший автогол року

03/12/2016

У центральному матчі 14-го туру Англійської Прем'єр-ліги між "Манчестер Сіті" та "Челсі" захисник лондонців Гарі Кехілл забив гол у власні ворота, який вже називають найкращим у 2016 році. Втім, це не завадило команді Антоніо Конте здобути впевнену перемогу.

Перший тайм закінчився не найкращим чином для гостей, адже у доданий арбітром час Хесус Навас прострелив з флангу, а захисник збірної Англії ножицями зрізав м'яч у ворота Тібо Куртуа. У перерві фанати "Сіті" активно тролили гравця збірної Англії у соцмережах, але дарма, передає Корупція.Спорт

Після перерви "Челсі" показав усю міць. Голами на 60-й, 70-й та 90-й хвилинах відзначились Дієго Коста, Вілліан та Еден Азар відповідно. Під завісу матчу червоні картки отримали двоє гравців команди Гвардіоли – Серхіо Агуеро та Ференандіньо.

Фінальний рахунок матчу 1:3 закріпив "Челсі" на верхівці турнірної таблиці. Навіть якщо "Ліверпуль" завтра здолає "Борнмут", лондонський клуб все одно залишиться одноосібним лідером.