Зозуля травмувався і ризикує пропустити матч з “Барселоною”

24/01/2017

27-річний нападник травмувався, тому пропустив сьогоднішнє тренування "огірків", повідомляє.

29 січня севільській команді в рамках 19 туру чемпіонату Іспанії належить битися на рідному "Беніто Вильямарин" з самою "Барселоною", яка нині посідає третю сходинку в турнірній таблиці Прімери.

Участь Романа Зозулі у цьому важливому поєдинку тепер під питанням, хоча цілком імовірно, що наставник андалузців вже розраховує на українського легіонера.
У 17 турі уродженець Києва, вийшовши на заміну, зіграв 8 хвилин проти мадридського "Атлетіко" (0:1), а у 18 турі вперше вийшов у стартовому складі "огірків". Це був матч проти хіхонського "Спортинга" (0:0).

Тяжкість травми Романа поки невідома, тому, можливо, до матчу з "Барселоною" він відновиться. Варто відзначити, що в домашній грі проти іншого іспанського гранда – мадридського "Реала" – Зозуля брав участь. Тоді, 15 жовтня, українець вийшов на заміну у другому таймі, але його команда поступилася з рахунком 1:6.

Залишається додати, що "Бетіс" на даний момент з 22 очками йде на 13-му місці в Ла Лізі.