УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

10 ефективних дієт для швидкого схуднення: часу немає, а вибір – є!

20/08/2015
10 ефективних дієт для швидкого схуднення: часу немає, а вибір – є!

dieta_bez_diet2

Чи можливе швидке, але ефективне схуднення? Так, можливе! І Корупція.Спорт з посиланням на woman.ru доводить це.


    Голлівудська дієта популярна серед заморських зірок, триває вона два тижні, за які можна знизити вагу в середньому на 7 кілограм. У ній потрібно стежити за кількістю цукру, солі та жирів у раціоні, повністю прибрати хліб.

    Капустяна дієта вважається досить ефективною: за 7 днів можна схуднути до 5 кілограм. Меню складено так, що страви смачні і не містять жирів, хіба що в невеликій кількості.

dieta-dash-gipertoniya

    Японська дієта може дати хороший результат в схудненні до 8 кілограм за два тижні. Базується вона на вживанні морепродуктів, але всі страви мають готуватися без солі.

    Бразильська дієта – її основа овочі, фрукти та овочеві супи. За сім днів можна схуднути до 4 кілограм.

1414575872_protasov-1

    Інтервальна дієта або триденна. Вона триває 9 днів, але ділиться на три етапи по три дні, коли ви їсте рис, картоплю та овочі. Під час неї можна пити тільки чисту воду. Схуднути на ній можна до 7-9 кілограм, але потрібно бути обережним, і стежити за станом свого здоров'я.

    Гречана дієта зазвичай триває один або два тижні, під час яких ви можете схуднути на 4 або 8 кілограм відповідно. Протягом усього терміну ви харчуєтеся гречаною кашею, попередньо залитою гарячою водою.

dieta pitanie 2

    Дієта на супі будується на різних супах, в тому числі і супі-пюре. Головне, щоб цей суп був не з картоплі або бобових і не містив вершкове масло і спеції, хліб потрібно також виключити з раціону. Солити дозволено зовсім трохи. Тривалість – 7 днів, втрата у вазі до 4 кілограм.

    Дієта топ-моделей строком на 3 дні, схуднути можна на 3, іноді на 5 кілограм. Дієта вважається важкою, оскільки їсте ви тільки одне яйце і 300г сиру в день, не вечеряєте і п'єте тільки воду.

dieta

    Кефірна дієта триває 7 днів і на ній можна втратити 4-5 кілограм. Щодня ви п'єте півтора літра нежирного кефіру.

    Дієта на свіжовичавлених соках забезпечить швидке схуднення, але витримати її непросто. Свіжовичавлений сік з апельсинів, грейпфрутів і лимонів потрібно пити тричі на день. В інший час пити воду. Зазвичай дієта триває до 3-х днів, і скинути ви можете до 3 кілограм.