Найкращий результат: український лижник вразив виступом на Олімпіаді

20/02/2018

Віктор Пасічник встановив особистий рекорд

Український двоєборець Віктор Пасічник посів 23-е місце в другому медальному старті в двоєборстві на Олімпіаді-2018 в Пхенчхані.

У першому медальному старті двоборства (нормальний трамплін + гонка на 10 км) Віктор Пасічник повторив свій найкращий результат в кар'єрі на Олімпіадах – 30-е місце. При цьому українець досить слабо виступив на трампліні (36-й результат), але дуже сильно провів гонку, показавши 13-й час.

Сьогодні ж на великому трампліні спортсмен з Кременця стрибнув набагато краще – 21-й результат, який давав йому дуже хороші шанси прорватися в топ-20 в результаті.

Однак в гонці Пасічник показав лише 33-й результат по чистому часу – значний регрес у порівнянні з минулим тижнем. Однак навіть з таким виступом на трасі Пасічник показав свій найкращий результат в кар'єрі на Олімпіадах – 23-е підсумкове місце.

Нагадаємо, з 9 по 25 лютого в місті Пхенчхан (Республіка Корея) проходять XXIII Зимові Олімпійські ігри. Олімпіада включає в себе змагання з 15 видів спорту.

Україну на Олімпіаді представляють 33 спортсмени.

Як раніше повідомляли, Абраменка урочисто нагородили олімпійським золотом.