УКР
App for android App for apple
Мотивація
10

130-кілограмова дівчина вразила своїм перетворенням

20/09/2018
130-кілограмова дівчина вразила своїм перетворенням

Дівчина схудла майже на 60 кг

Герої проекту "Цієї миті рік тому" продовжують дивувати телеглядачів силою волі і напористістю. Своїм прикладом учасники шоу доводять, що якщо є бажання, можна перевернути гори!

Наприклад, 18-річна Іванна Давидюк з Рівненської області прийшла в студію до провідної Даші Трегубової з метою позбутися від зайвої ваги і таким чином виконати останнє прохання батька. Результати роботи над собою цієї дівчини за рік приголомшують! За рік 130-кілограмової учасниці вдалося позбутися від 58 кг.

Іванку підштовхнула до цього рішення раптова смерть батька, який страждав від ожиріння і важив понад 200 кг. Трагедія дуже налякала 18-річну дівчину.

"Папа мені завжди говорив:" Іванка, потрібно братися за розум. Він просив мене почати хоча б з найменшого ", – поділилася вона.

Крім того, сидячи в студії "Цієї миті рік тому" рік тому, Іванка зізналася, що у неї ще ніколи не було відносин. Друга мрія дівчини – піти на перше побачення в туфлях на підборах і в красивому платті.

"Підбори ніколи не носила, а сукня не могла під себе підібрати. У мене є тільки одне – те, яке я одягала на випускному в 9 класі", – зізналася учасниця шоу.

Щоб досягти заповітної мети, дівчина повинна була подолати свою лінь, любов до цукерок і вареників. До речі, про останній: складно повірити, але раніше Іванка могла з'їсти на сніданок 15 штук! А потім ще й закусити морозивом. Незабаром дівчину почало лякати те, що у неї з'явилася задишка. Вона зрозуміла – пора худнути.

За рік Іванці вдалося позбутися від 58 кг і повернутися в студію проекту набагато стрункішою. На цьому дівчина зупинятися не збирається. В її планах – скинути ще 15-20 кг, щоб, нарешті, побачити на вагах заповітні "60".

Шлях дівчата до стрункості виявився дуже складним. Щоб перестати себе жаліти, Іванка звернулася за допомогою до досвідченого лікаря-дієтолога Наталії Самойленко. Спеціаліст поставила учасниці завдання не тільки схуднути, але і піти від ризиків діабету. Лікар настійно порекомендувала Іванці налагодити харчування.

За цей рік Іванка не тільки переглянула свої погляди на харчування, але і зайнялася спортом. Дівчина відвідувала тренажерний зал під контролем тренера – Володимира Шуста.

Тепер у Іванки почалося нове життя. Якщо раніше в гардеробі дівчини не було суконь, то зараз їх вже 4! Також учасниця познайомилася з молодим чоловіком і вже побувала на своєму першому побаченні.

"Це було перше побачення в моєму житті. Воно було просто незабутнім!" – зізналася Іванка.

Досягти мети може кожен – головне повірити в себе і свої сили. Дивіться мотивуючі історії українців щоп'ятниці у проекті "Цієї миті рік тому" на СТБ.