УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

14 ситуацій, від яких потрібно бігти не оглядаючись

20/03/2016
14 ситуацій, від яких потрібно бігти не оглядаючись

Якщо ви потрапили в одну з цих ситуацій – біжіть!


Ваше життя занадто цінне, щоб витрачати його на подібне!

 

gfgdvcx

 

Вам варто негайно бігти від …

 

Людей, які роблять вам боляче

Не потрібно виправдовувати їх і думати – чому так. Просто перестаньте їм це дозволяти.

 

Брехливої ​​любові

Якщо вас зрадили, то добре, що це сталося зараз, а не після довгого спільного життя і нажитих дітей. Значить, у вас є шанс зустріти хорошого парубка, а не жити в обмані.

 

Прокрастинації

Не варто ставити одне питання різним людям, щоб упевнитися в правильності рішення. Прийміть його самі, думок може бути багато.


 
Нестриманості

Навіть якщо сил вірити вже не вистачає, намагайтеся, бо саме зараз ви стоїте на порозі нового. Часто відпустивши щось зі свого життя до нас приходить саме те, що ми хотіли.


 
Упередженості та стереотипів

Не судіть людей по зовнішності, намагайтеся дізнатися якою є людина зсередини.

 

Матеріалізму

Завжди будуть люди, які судять по обкладинці і вважають, що перевага в матеріальних благах і статусах. Не вподібнюйтеся їм. Все це наживне, набагато дорожче коштують духовні цінності.

 

Відносин на швидку руку

Не шукайте відносин немов жебрак милостині. Будьте горді і погоджуйтеся тільки на відносини по взаємній любові і повазі. Інакше, погодившись на тимчасові відносини, так і залишитеся до кінця життя не з тим, загрузнемо, народяться діти, а йти вже буде нікуди.

 

Надмірних очікувань

Не чекайте багато від людей, приймайте їх такими які вони є, не намагайтеся їх зробити краще відповідно до ваших очікувань.


 
Людей, які говорять те, що ви хочете чути

Порятуйте себе від суспільства підлабузників. Сьогодні ви на коні, і вони намагаються догодити вам, завтра ви будете не в сідлі і почуєте про себе багато гидот.

 

Людей, що вихваляють себе

Не будьте ні жилеткою, ні запасним аеродромом. Залиште для себе перше місце, інакше так і залишитеся для оточуючих на другому.

 

Тривалого перебування в ненависнійситуації

Якщо вам десь некомфортно: на роботі, вдома, в колі друзів, з хлопцем або дівчиною. Не треба це терпіти, йдіть звідти, життя занадто коротке щоб витрачати її на те, що вам не до душі.


 
Пасивності

Не можна сидіти і склавши руки чекати нової посади, нових доходів або ще чого б то не було. Під лежачий камінь вода не тече. Робіть і домагайтеся.

 

Сумнівів

Не сумнівайтеся, не копайтеся в собі, не доводьте іншим – доводьте тільки собі.
 
Негативу

Не варто хандрити і впадати в депресію, краще знайдіть в ситуації позитивні сторони. Мисліть позитивно і ситуація зміниться сама.