УКР
App for android App for apple
Інші види спорту
Подобається

15-річна українська тенісистка Дарина Лопатецька пробилася в півфінал турніру в Гонконгу

11/01/2019
15-річна українська тенісистка Дарина Лопатецька  пробилася в півфінал турніру в Гонконгу

15-річна українська тенісистка Дарина Лопатецька обіграла 26-річну японку Маї Мінокосі в 1/4 фіналу 25-тисячника в Гонконзі.

Для перемоги над Мінокосі Лопатецкой знадобилося три сети: 3/6, 6/1, 6/1. Поєдинок тривав 2 години 15 хвилин.

За вихід у фінал змагань Лопатецька побореться з 29-річною туркенею Чаглой Бююкакчай, яка в двох сетах обіграла 22-річну шведку Кабадж Авад (6/3, 7/5).

Нагадаємо, що нещодавно юна тенісистка прокоментувала свої успіхи на турнірах ITF.

«Спочатку я зіграла на турнірах з призовим фондом 15 тисяч доларів і виграла їх. Я просто насолоджувалася грою. Суперниці були на 10-15 років старші за мене, так що ніякого тиску я не відчувала. На першому турнірі я пройшла кваліфікацію і в підсумку змогла перемогти. Це було чудово. Перед іграми у мене всі питали: «Тобі правда 15 років?». Всіх вражає, що мені лише 15. Але я просто отримую задоволення від гри і відчуваю себе спокійно на корті.
 
Я вдячна Патріку Муратоглу і іншим тренерам за роботу зі мною, але іноді приходить час змін. Зараз я вдома. Я хочу працювати над кожним ударом і ставати сильнішими. Я можу бити по м'ячу сильніше, краще відкривати корт, але потрібно наполегливо працювати. Не думаю, що у мене проблеми з технікою, але працювати все одно треба.
 
Зі своїм тренером я говорю російською, з сім'єю – українською, але на телефоні у мене все англійською. Іноді я говорю з сестрою англійською, а мама нічого зрозуміти не може.
 
В Україні мене багато хто підтримує. Я люблю свою країну і рада виступати за неї. Українські дівчата – найкращі. Наше наступне покоління – Марта Костюк, Даяна Ястремська, Катаріна Завацька. А перед цим здорово почали виступати Еліна, Леся, Людмила і Надія Кіченок. Може, через 5-10 років я буду виступати краще, ніж вони. Це моя ціль. Я вдячна всім цим гравцям. Для мене велика честь представляти свою країну», – сказала Лопатецька.