15-річна українська тенісистка виграла турнір в Гонконзі

14/01/2019

На шляху до перемоги Дарина Лопатецкая подолала опір суперниць з Японії, РФ, Китаю і Туреччини

15-річна харківська тенісистка Дарина Лопатецкая виграла четвертий турнір ITF у своїй професійній кар'єрі.  Про підсумки змагань інформує прес-служба ХОДА.

На China Tonghai women's наша спортсменка не проходила по рейтингу, але після перемоги на попередніх змаганнях в Гонконзі дівчині вручили wild card (особливе запрошення – прим.ред).  У кваліфікаційному і основному раундах українка впоралася з суперницями з Японії, РФ, Китаю і Туреччини, а фіналі здолала опір ще однієї китаянки Ма Шуюе – 6: 4, 6: 3.

Нагадаємо, раніше харків'янка стала чемпіонкою світу з паралімпійського настільного тенісу.  У Словенії пройшли змагання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату і вадами розумового та фізичного розвитку.  У боротьбі за "золото" Марина Литовченко перемогла опонентку з Росії Раїсу Чебаника з рахунком 3: 0 (11: 7, 11: 5, 11: 9).  Варто відзначити, що наша спортсменка є бронзовим призером літніх Паралімпійських ігор-2016.

Також, у 2018 році українка виграла два турніри ITF Pro Circuit з призовим фондом $15 тисяч в Антальї (Туреччина) і угорському місті Байя.

15-річна українська тенісистка Дар'я Лопатецька стала автором світового рекорду.

Українка стала першою тенісисткою 2003 року народження, яка зіграє в фіналі професійного турніру.

У півфіналі турніру в турецькій Анталії Лопатецька перемогла 21-річну росіянку Ангеліну Журавльову з рахунком 4:6, 6:2, 6:0.

Цей поєдинок тривав понад дві години і українка зуміла вісім разів взяти подачу суперниці.