УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

5 методів використання харчової соди не за призначенням. Ти будеш вдячний за поради!

01/04/2016
5 методів використання харчової соди не за призначенням. Ти будеш вдячний за поради!

 

wwww

Ти напевно вже знаєш, що харчову соду можна використовувати в якості миючого засобу, але чув ти, що з її допомогою можна розм'якшити м'ясо, удобрити рослини або лікувати опіки?

Не дозволяй дешевою ціною себе обдурити. Біжи до свого буфета і діставай запылившуюся пачку, адже харчова сода – це практично універсальний засіб, яке неодмінно тобі знадобиться!

Як же її можна використовувати?

1. Добриво для рослин. Додай 1 ст. л. соди на 2 літри води і поливай їм такі рослини, як клематіс, живокіст або гвоздику.

2. Ліки від опіків. Візьми невелику тарілку води, насип туди лід і трохи соди. Змочи в цьому розчині серветку і прикладіть до опіку. Це не тільки допоможе залікувати рану, але і зніме біль.

3. Гігієнічний засіб. Полощи рот розчином соди і води.

4. Пом'якшувач м'яса. Посип м'ясо содою і постав його в холодильник на кілька годин. Після цього промий його і приготуй улюблене блюдо.

5. Засіб для боротьби з неприємними запахами. Насип в носок 3-4 ложки соди і зав'яжи його. Потім постав в те місце, звідки ти хочеш прибрати неприємний запах.

Дивись, як це робить жінка в цьому відео!

Не залишай соду порошитися в своєму буфеті – використовуй її не за призначенням. З таким найпростішим засобом ти зможеш і вилікувати опік, і удобрити рослини, і навіть прибрати з дому неприємний запах.