УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

5 ознак того, що близька людина, яка відійшла у вічність всеодно поруч

30/03/2016
5 ознак того, що близька людина, яка відійшла у вічність всеодно поруч

Важко втрачати того, з ким ви були близькі. Рано чи пізно – у кожного настає в житті такий момент. На жаль … Це сувора реальність нашого життя. Але навіть незважаючи на те, що кохані люди залишають нас у фізичному плані, вони періодично можуть повертатися до нас. Досить звернути увагу на певні знаки.

 

fLmToFJ

 

1. Ви відчуваєте його запах

Коли дух близької людини приходить до вас, ви можете помітити це за кількома ознаками. Найголовніший – це запах.

Запах, що асоціюється з коханою людиною, дуже сильно пов'язує вас з ним. Це може бути запах трубки або певного парфуму. Це навіть може бути запах вашої улюбленої страви. Цінуйте такі моменти. Це послання від вашої близької людини …

2. Він з'являється в ваших снах

Також кохані, які пішли в світ інший, спілкуються з нами за допомогою сновидінь. Підсвідомість людини більш відкрита до духовного світу під час сну. Зазвичай сни, в які приходить близька людина, дуже реалістичні і не схожі на сновидіння. Зверніть увагу на деталі. Може бути, сон містить особливе послання для вас?

3. Ви постійно щось втрачаєте

Помітили, що ви постійно втрачаєте щось? Поклали телефон на одне місце, а він ніби випарувався? Можливо, ваш друг або родич вирішили над вами пожартувати? Звучить дивно, але якщо вони пішли в світ інший, це не означає, що вони втратили почуття гумору і не можуть вас розіграти. Просто посмійтеся разом.

4. Дивні думки

Вас можуть відвідувати думки, які не властиві вам. Ви також можете почати вести внутрішній діалог: ви задаєте собі питання і самі ж (а може, не власними?) Відповідаєте. Це також можуть бути витівки померлих. Якщо в вашу голову закралася дивна думка, гарненько обміркуйте її.

5. Знаки на похоронах

Душі померлих відвідують власні похорони. Як правило, родичі, люди не звертають на це увагу через горе, в яке вони занурені. Але навіть на похоронах можна помітити знаки. Може, таким чином кохані хочуть утішити нас і сказати, що немає необхідності так сумувати …?