УКР
App for android App for apple
Здоров'я
Подобається

5 причин, чому червоніють очі. Не знехтуйте ними!

26/05/2018
5 причин, чому червоніють очі. Не знехтуйте ними!

Кожному знайомий такий симптом як почервонілі очі. Про що сигналізують органи зору і чому не можна нехтувати таким станом?

1. Розширено очні судини
Розширені очні судини, стан роздратування і сльози – це, можливо, ознаки алергічної реакції. Якщо у вас з собою є краплі для очей, має сенс ними скористатися. Рідина змиє алерген, і стан відновиться. Якщо цього не станеться, на допомогу може прийти ліки від алергії.

2. Запалення тканин
Ряд інфекцій також можуть стати причиною почервоніння. Запалення райдужної оболонки, кон'юнктивіт або інше захворювання – істину визначить офтальмолог. Незважаючи на гадану легкість деяких інфекцій, консультацією лікаря-фахівця нехтувати не варто. Якщо загроза для здоров'я очей існує, краще послухати, що в такій ситуації рекомендує лікар.

3. Шкідливі звички
Не обов'язково бути курцем, щоб страждати від сигаретного диму. Досить 30-40 хвилин в приміщенні, де курять, – і почервонілі очі гарантовані. Тютюновий дим діє на рогівку ока як подразник, а це також може бути причиною почервоніння. Перебір напоїв, що містять алкоголь, ввечері напередодні – і ранок буде зовсім не радісним. Так як алкоголь "забирає" на себе воду, порушується гідробаланс в організмі. Також страждають і запалюються очі.

4. Недостатній сон
Недостатній час відпочинку вночі, – і очі просто не встигають відновитися після "робочого" дня. Якщо рівень вологості не повернувся до природного балансу, почервоніння очей неминуче.

5. Надмірна сухість повітря
Кондиціонери в літній період, місцеве і централізоване опалення взимку – краси очам не додають. Почервоніння, викликане зайвою сухістю повітря, допоможуть зняти зволожуючі краплі для очей.