Всі ці звички в повсякденному харчуванні призводять до порушення травлення. Тому фахівці рекомендують від них відмовитися.
Жувати жуйку. Якщо шлунок порожній, а ви жуєте жуйку, то це може закінчитися пошкодженням тканин шлунка. Просто жувальна гумка стимулює виділення травного соку, і кислота відразу потрапляє в шлунок. Фахівці радять жувальну гумку використовувати після їжі.
Робити швидкі салати для перекусу. З їжею поспішати не можна, навіть якщо ви вирішили зробити собі салатик для перекусу. Часто овочі погано миються і це закінчується отриманням інфекції.
Їсти яйця всмятку. Тут чекає сальмонела. Про те, як уникнути цього захворювання, читайте в нашому окремому матеріалі.
Мити посуд губкою. Губки і рушники швидко збирають всякі мікроорганізми, які здатні залишатися на посуді. Тому при використанні губок слід пам'ятати, що посуд після такого миття потребує ретельного ополіскування водою. Витирайте посуд найкраще паперовими рушниками, а губки міняйте частіше 1 рази в тиждень.
Перекушувати між прийомами їжі. Тут постійно ведуться суперечки, тому експерти ухвалили рішення про те, що слід робити перерви між прийомами їжі в 2-3 години (якщо харчувалися малими і легкими порціями). А якщо рясно поїли, то наступний прийом їжі повинен бути через 4-5 годин.
Є на дивані або в ліжку. Фахівці забороняють їсти в горизонтальному положенні, так як це призводить до пошкодження слизової стравоходу, печії і відрижки. Відразу після їжі теж не можна лягати, а варто почекати годину.