69-ту перемогу в Формулі-1 отримав Льюїс Хемілтон

17/09/2018

Британський гонщик "Мерседеса" переміг на Гран-прі Сінгапуру, Макс Ферстаппен став другим

Нічні гонки – завжди випробування, навіть для пілотів Формули-1.  Додайте до цього нестерпну спеку і критичне зневоднення організму – і отримаєте Гран-прі Сінгапуру.  На старті Хемілтон утримав першу позицію, Феттель обійшов Ферстаппена.  Проблема виникла у пілотів "Рейсінг Поінт" – Перес не дав місця вікон, відправивши Естебана в стіну.  На трасу виїхав автомобіль безпеки.  "Не хочу коментувати вчинок Серхіо. У нас був відмінний темп, але гонка триває, а я вже даю інтерв'ю. Жахливий результат", – кинув журналістам Вікон.

Після рестарту пелетон знайшов звичний вигляд – довгий поїзд з великим відривом від "топ-вагонів".  На 34-му колі знову відзначився Перес.  У боротьбі за позицію мексиканець в кращих традиціях бойовиків 1990-х "бортанули" Сироткіна.  Рожевий болід отримав прокол колеса і був змушений піти в бокси.  А Перес отримав штрафний проїзд по піт-лейн.  Ймовірно, агресія на трасі передається контактним шляхом.  На 46-му колі Сироткін в запалі боротьби виштовхнув Хартлі за межі траси і отримав 5 секунд штрафу.
 Гран-прі Сінгапуру виграв Люіс Хемілтон.  Це його 7-я в сезоні перемога і 69-я в кар'єрі.  Раніше Хемілтон виграв кваліфікацію Гран-прі Сінгапуру.  Другим фінішував Ферстаппен, третім – Феттель.  Між ним і Хемілтоном вже провал в 40 очок, який в будь-який момент погрожує перетворитися в безодню – адже до фінішу сезону всього 6 гонок.  Якщо це не викликає у Себастьяна піт, то невідомо, що взагалі може викликати.  Ось, що говорить сам чотириразовий: "Сьогодні я думаю не про чемпіонат, а про конкретну гонці. Судячи з того, як ми її провели, у нас не було шансів".

Наступний етап чемпіонату – Гран-прі Росії – пройде 28-30 вересня в Сочі.