Підпишіться на нашу розсилку новин.

закрити X
УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

7 ознак того, що ваша душа пройшла реінкарнацію

28/06/2016
7 ознак того, що ваша душа пройшла реінкарнацію

Деякі представники східної філософії поширили по світу теорію про реінкарнацію. Якщо говорити дуже просто, то це віра в переселення душ. Багатьох людей це приваблює, оскільки їм приємно думати що вони можуть з квітки стати людиною, потім, скажімо, якою-небудь твариною. Адепти філософії реінкарнації виділяють сім ознак, за якими можна нібито розпізнати що у душі було минуле. Передає Корупція.Спорт

1. Людина бачить повторювані сни

Одній жінці постійно снився один і той же страшний сон: вона маленька дитина, дівчинка, і біжить довгим темним коридором в одязі епохи Великої депресії. Її переслідує невідомий чоловік з сокирою. Коли він хапає її, вона прокидається. Якщо вам сниться, що ви – якась інша людина, живете в якомусь іншому часі, і цей сон повторюється, то, на думку східних мудреців, у вас було минуле життя.

2. Сильне шосте чуття

Інтуїція є у кожної людини, але, як правило, в молодості вона досить поверхнева, а ось з віком і досвідом стає сильнішою і чіткіше. Східні вчення наполягають: сильна природжена інтуїція – ознака перероджень душі.

3. Пам'ять про те чого не сталось

Іноді людина може в деталях пам'ятати ситуації, які апріорі не могли з нею статися. Наприклад, пам'ять про власну старість молодої людини. Втім, ця ознака зустрічається досить рідко.

4. Моменти передбачення

Індуїсти вважають, що іноді людям може відкриватися майбутнє через думки, почуття, зір. Юнг це відносив до колективного несвідомого. Механізм цього невідомий, але східні філософи вважають, що у людей  які пройшли реінкарнацію це можливо.

5. Відчувати себе старше

Цей феномен може зустрічатися, коли людині здається, що його душа живе довше, ніж вона сама. Якщо ви мудрі не по роках або відчуваєте себе більш зріло, ніж повинні, не виключено, що у вас за спиною є минуле, а зараз – одне з "справжніх".

7. Людині шалено подобаються певні епохи чи культури

Ну, наприклад, хтось народився в 1988, а його до мурашок притягують  20-ті. Або чистокровний німець раптом відчуває себе як вдома, потрапивши, скажімо, в Сан-Франциско. Якщо вірити індуїстської теорії, це не просто так, і ці люди вже були там, жили в цьому місці  або часі. Але в минулому житті.