УКР
App for android App for apple
Мотивація
Подобається

7 побічних ефектів лупи, про які мало хто знає

09/03/2016
7 побічних ефектів лупи, про які мало хто знає

Лупа представляє не тільки косметичну проблему для людини, адже у цього явища є безліч побічних ефектів.

a

Для більшості людей лупа – це всього лише незручність, яке вимагає більш ретельного очищення одягу. 7 побічних ефекти лупи, про які необхідно знати кожній людині.

Прищі. За даними дерматологів, шматочки сухої шкіри, які падають на обличчя з волосся, здатні закупорювати пори, що призводить до появи прищів. А якщо у людини чутлива шкіра, схильна до вугрової висипки, то лупа значно погіршить цю проблему.

Сверблячка голови. Коли ви страждаєте від лупи, шкіра голови виробляє і накопичує надмірну кількість мертвих клітин шкіри, що викликає сильне свербіння. Проконсультуйтеся з лікарем, якщо ви не можете впоратися з цим розладом власними силами.

Прищі на спині. За даними дерматологів, лупа є однією з найчастіших причин виникнення прищів на спині. І найкращим способом запобігання цих висипань буде позбавлення від лупи.

Випадання волосся. Хоча лупа безпосередньо не впливає на випадіння волосся, вона викликає свербіж, змушуючи людину частіше чесати голову. А це може призводити до пошкодження волосся і їх випадання. Крім того, дерматит нерідко є причиною, як лупи, так і випадання волосся.

Псоріаз. Лупа може викликати псоріаз, який призводить до появи неприємних сухих плям червоного кольору на різних ділянках шкіри голови.

Інфекції очей. Деякий час тому дослідники довели, що поширена очна інфекція блефарит може викликатися лупою. Це інфекція супроводжується почервонінням, сверблячкою і роздратуванням повік, а також утворенням схожих на лупу лусочок на віях.

Жирне волосся. Через те, що шкіра голови виробляє надмірну кількість шкірного сала при лупі, волосся здається брудним і жирним. Воно вимагає більш регулярного миття.