На світі стільки всього дивного, про що ми навіть і не підозрюємо.
Так і в спорті, ми звикли до буденним видів спорту та змагань: змагання на коротких дистанціях, бої з подушками, лазання на стовпа, заради призу. Часом полювання чого–небудь незвичайного, цікавого. Так ось нижче наводжу добірку 8 найбільш дивних змагань зі всього світу.
1. Змагання по свисту будівельників–висотників
Навіть в рекламі показують, як будівельники, що працюють на лісах, свистять до дівчат, які проходять повз. У деяких з них свист виходить вельми художнім. Змагання по свисту пройшло в 2009 р. в Сіднеї.
2. Надування грілок носом
Мета цього змагання — надути грілку так, щоб вона вибухнула. Грілку надути дуже складно, і тим не менш, є люди, які здатні підірвати грілку, надуваючи її… носом. Так, в Грузії, в Тбілісі, проводилося таке змагання, переможцем якого став 18–річний хлопець. Він зміг обдурити і лопнути три грілки, першу — за 23, другу – за 16, третю — за 13 секунд. Останнє досягнення і стало рекордом, який не побитий досі. Попередній рекорд був поставлений в США, в 2006 році — тоді грілка була надута і лопнута за 52 секунди.
3. Змагання безробітних
Безробітні намагаються якось розважити себе, і деякі досягають значних успіхів. Наприклад, у Нью–Йорку 31 березня 2009 р. пройшли змагання, названі «Олімпійські ігри для безробітних»: «Регбі стільниковим телефоном», «Ти звільнений!» або «Намалюй свого боса».
4. Марафон на високих підборах
Подібний марафон проводиться в багатьох містах, наприклад, у Сіднеї, Парижі, Москві, Амстердамі. У Мілані в такому забігу брало участь 300 дівчат, переможниці вручили приз — відкриті сандалі від Маноло Бланік. Умови для учасниць досить жорсткі — каблуки повинні бути мінімум 7 сантиметрів у висоту і 1,5 сантиметрів шириною.
5. Ножний армреслінг
Цей вид спорту був придуманий у Великобританії, в 1976 році. Тепер такі змагання проводяться щороку, і у 1997 році організатори цього виду спорту навіть запропонували включити його до складу Олімпійських Ігор, але поки цього не сталося.
6. Метання дохлих опосумів
Змагання проводиться у Новій Зеландії серед… школярів. Обурені представники Грінпіс звернулися в товариство захисту тварин після публікації ілюстрованого фотографіями репортажу з місця подій. Представник організації Денні Огер, засудив ідею змагань і назвав конкурс аморальним, зазначивши, що за останні дні в товариство захисту тварин надійшло три скарги. Примітно, що керівництво школи в Манавату–Уангануи не порушував законів країни, крім того опосуми, які перебувають під охороною в Австралії, в Новій Зеландії вважаються шкідниками. Однак Огер впевнений, що не дивлячись на те, що звірята загрожують місцевій екосистемі, не можна влаштовувати подібні конкурси. «Якщо учні зрозуміють, що можна кидатися мертвими опоссумами, то незабаром вони можуть почати метати домашніх тварин. Наприклад, кішок»,— говорить Огер.
7. Поїдання гарячих собак
Щороку в Нью–Йорку, 4 липня, в День незалежності, проходить чемпіонат зі швидкісного поїдання хот–догів. Вже вчетверте у ньому переміг американець Джої Чеснат. За відведені 10 хвилин рекордсмен зжер 54 булочки з сосискою. Абсолютний світовий рекорд у цих змаганнях належить йому. У 2009 році Чеснат зміг з'їсти 68 хот–догів за 10 хвилин. Головний суперник Чесната, шестиразовий переможець чемпіонату японець Такеру Кобаясі, в останній раз не брав участь у змаганнях – він не підписав контракт з організацією Major League Eating (MLE). В результаті японцеві не вдалося отримати дозвіл на участь у змаганнях. Після того, як змагання з поїдання хот–догів завершилися, Кобаясі, що знаходився серед глядачів, забрався на сцену і спробував зірвати вшанування переможця. В результаті полісменам довелося затримати розбушувався японця. При цьому глядачі просили відпустити Кобаясі. Коли колишнього чемпіона вели в наручниках, натовп почав скандувати "Нехай він їсть!".
8. Імені Чарлі Чапліна
В англійському графстві Кент щорічно проходить чемпіонат світу з метання пирогів із заварним кремом. У 2010–му році в турнірі взяли участь дванадцять команд з різних країн світу. Сенс змагання полягає в тому, щоб набрати якомога більше очок, кидаючи пироги у суперників з відстані близько двох метрів. Максимальна кількість очок – шість – можна отримати в тому випадку, якщо метнути пиріг прямо в обличчя супернику. При цьому випічку дозволяється метати тільки лівою рукою. У 2010 році перемогу в змаганнях з метання пирогів здобули представники Великобританії. Чемпіонат з метання пирогів з начинкою проводиться у Великобританії з 1967 року. Спочатку в змаганні дозволялося брати участь лише чоловікам, однак пізніше в правила було внесено зміни і до команди почали набирати і жінок. У 1987 році традиція проведення турнірів перервалася, проте в 2007 році чемпіонати поновилися
Першим цю новину поширив агрегатор Корупція.Інфо
https://play.google.com/store/apps/details?id=info.korupciya.news&hl=ru