УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

8 речей у вашому домі, які викликають стрес

20/03/2016
8 речей у вашому домі, які викликають стрес

Речі, представлені в цьому списку, цілком можуть стати причиною вашого занепокоєння, так що краще позбутися їх раз і назавжди.


1. Безлад

 

За статистикою у господинь, у яких багато речей і будинок буквально ними захаращений, найчастіше виникає стрес. Саме тому потрібно максимально частіше робити прибирання.

 

dfgb

 

2. Телевізор

 

Раз і назавжди позбудьтеся від звички включати телевізор "для фону". Надмірний шум викликає напругу і може Вас постійно відволікати.

 

3. Неправильне харчування

 

Те, що Ви їсте, має пряме відношення до рівня стресу. Здорове харчування, багате вітамінами і мінералами, допомагає позбутися стресу. А ось кофеїн і неправильне харчування навпаки.

 

4. Фінансові документи

 

Гроші, а особливо коли їх мало, завжди викликають стрес. Не потрібно викидати чеки і квитанції, але і не варто залишати їх на видному місці.

 

5. Члени сім'ї, сусіди і т.д

 

Коли Ви з кимось живете, будь-то рідні або сусіди по тамбуру, завжди можуть виникати конфліктні ситуації і побутові розбіжності. Навчіться з цим миритися і не витрачати нерви через дрібниці.

 

6. Дзеркала

 

Так! Чим більше Вас оточують дзеркала, тим більше стресу вони Вам можуть принести. Чим частіше Ви дивитесь у дзеркало, тим більше починаєте вишукувати недоліки у власній зовнішності. Це все відбувається на підсвідомому рівні.

 

7. Робота на дому

 

Робота на дому приносить в два рази більше стресу, ніж за межами будинку. Також простежується її негативний вплив і на сімейне життя в цілому. Краще затриматися в офісі, ніж приносити роботу додому.

 

8. Неприбране ліжко

 

Самоорганізація і дисципліна – два головних помічника в боротьбі зі стресом, так що намагайтеся підтримувати порядок у своєму домі.