УКР
App for android App for apple
Головні новини
Подобається

9 безглуздих міфів про секс

03/04/2016
9 безглуздих міфів про секс

Двоє французьких лікарів взялися розвіяти найпоширеніші міфи і домисли, що стосуються сексу. Передає Корупція.Спорт

Секс, в прямому і переносному сенсі, дуже інтимна тема для розмови і багато хто соромиться про нього говорити, навіть маючи безліч цікавих питань, що стосуються інтимної близькості.

 

qwesad

 

Але в наше століття всезнаючого інтернету вже не потрібно пояснити дітям, звідки вони взялися, а підліткам нагадувати про те, що необхідно оберігатися, вони самі все це знають, часом навіть краще за дорослих.

Проте, маючи безліч джерел інформації, люди навіть в зрілому віці можуть бути неосвічені в питаннях сексу, що може привести не тільки до проблем при інтимній близькості, але навіть до розставання.

 Під час менструації не можна завагітніти

 

Завагітніти під час менструації не просто можливо, а цілком реально. Жіноча яйцеклітина і чоловічі сперматозоїди можуть жити кілька днів в сприятливому середовищі матки.

 Під час близькості може статися серцевий напад

 

Всім нам траплялося чути подібні історії про чоловіків, які, перебуваючи в зрілому віці, не змогли вчасно розрахувати своїх сил.

Однак доктора Керролл і Фрейман запевняють нас, що людина, яка палить або страждає на діабет має один шанс з мільйона заробити серцевий напад під час занять сексом.

Навпаки, фізичні навантаження, яким піддається тіло під час близькості, корисні для серцево-судинної системи. Також дослідження показують, що чоловіки, які займаються сексом два і більше рази в тиждень, мають низький ризик розвитку серцево-судинних захворювань.

Одружені пари не схильні займатися самозадоволенням

 

Як би парадоксально це прозвучить, але люди, які мають сексуального партнера, мастурбують частіше, ніж одинаки. І необов'язково це відбувається тому, що їх сексуальне життя згасло.

Експерт Дана Б. Майерс стверджує, що зайняте подружжя може займатися цим для того, щоб зняти стрес, отримати якусь енергетичну розрядку і краще розуміти особливості свого тіла.

Різниця піків чоловічої та жіночої сексуальної активності складає 10 років

 

За деякими даними, у чоловіків рівень сексуальної активності високий в 19-20 років, а у жінок цей пік припадає на середній вік (28-30 років).

Але справедливості заради варто відзначити, що збільшення і спад піку сексуальної активності у чоловіків і жінок відбувається протягом усього життя. Дослідники заявляють, що сексуальне бажання постійно коливається, і пов'язано це не тільки з віком, але і з рядом інших факторів.

Чоловік неодмінно зрадить. Це лише питання часу

 

Перш за все зрада не є чимось неминучим. Зрада також не залежить від віку подружжя. Чоловіки і жінки більш схильні до невірності, якщо вони нещасні в своїх відносинах і / або сексуально несумісні.

Чоловіки, які виконують роботу по дому, заводять жінок

 

Одне цікаве дослідження показало, що чим більше так званої «основної роботи по дому» (приготування їжі, прибирання, прання) виконує чоловік, тим рідше він займається сексом.

З іншого боку, чим більше він займається безпосередньо «чоловічими» обов'язками (ремонт автомобіля, сантехніки, стрижка газону), тим частіше вступає в інтимну близькість.

Секс для жінок обтяжливий

 

Часто доводиться чути таке: сексуальне бажання чоловіків сильніше, ніж у жінок. Однак найсучасніше дослідження доводить, що дане твердження в корені невірно.

Просто жінки часто проявляють своє сексуальне бажання по-різному. «Коли мова йде про біологію, – пише Керролл, – то численні дослідження показують, що жінки мають сильний сексуальний потяг нарівні з чоловіками».

Існує залежність між розміром чоловічих ніг, рук і розміром пеніса

 

Це абсолютно не так. Одні і ті ж гени відповідають за ріст пальців рук, ніг і статевих органів. Немає ніяких доказів того, що чоловік з великим розміром взуття є володарем значного гідності.

Секс в шкарпетках провальна затія

 

Здавалося б, що секс в шкарпетках повинен знизити потяг або привести до повного розчарування. Але пари, які взяли участь в одному химерному дослідженні, які займалися сексом в шкарпетках частіше відчували оргазм, ніж ті хто був без них.

Головний висновок полягає в тому, щоб Вам було зручно і комфортно.