Тренер Динамо прокоментував нічию в матчі з Вересом

24/09/2017

Головний тренер київського Динамо Олександр Хацкевич відвідав прес-конференцію після закінчення матчу з Вересом (0:0), на якій підбив підсумки поєдинку.

"Важка, в'язка гра, як то кажуть, до забитого м'яча. На жаль, цей м'яч ми не забили, маючи при цьому відмінні моменти в першому таймі. Після перерви стали більше "розкриватися", суперник теж мав два-три непоганих моменти, але нас виручив Максим Коваль.

По відношенню, по настрою на гру немає до футболістів жодних претензій, але всім нам хотілося грати з глядачами. Ми не так багато матчів провели вдома, і двадцять відсотків із них – при порожніх трибунах.

Кому такий футбол потрібен, для мене це незрозуміло. На жаль, наскільки я знаю, ця тенденція триває. Важко виходити, коли порожній стадіон, немає підтримки своїх вболівальників і фанатів", – заявив Хацкевич.