Чемпіонат Німеччини: Байєр здолав Кельн, гол Ярмоленка не допоміг Боруссії у матчі з Ганновером

28/10/2017

Результати матчів 10-го туру німецької Бундесліги

Із п’ятниці до неділі, 27-29 жовтня, у Німеччині будуть зіграні матчі десятого туру Бундесліги.

Десятий тур німецької Бундесліги відкривав матч між Майнцом та Айнтрахтом. На 37-й хвилині центральний захисник Майнца Штефан Белль зрізав м'яч у власні – гості відкрили рахунок. Проте у середині другого тайму господарі поля зуміли відновити паритет. Суат Сердар сильним ударом під поперечку пробив голкіпера Айнтрахта.

Шальке Євгена Коноплянки вдома не зуміло обіграти Вольфсбург – 1:1. Зазначимо, що український вінгер з'явився на полі на 83-й хвилині.

Гол Андрія Ярмоленка не допоміг дортмундській Боруссії врятуватись від поразки у виїзному матчі з Ганновером. Перемога господарів – 4:2.

Герта була сильнішою за Гамбург – 2:1. Резульативні постріли на свій рахунок у складі господарів записали Штарка та Рекік.