Тренер Манчестер Юнайтед розчарований поразкою від Базеля

23/11/2017

Жозе Моурінью не вірить, що його команді так і не вдалося розпечатати ворота суперника

Головний тренер Манчестер Юнайтед Жозе Моурінью підбив підсумки поєдинку групового раунду Ліги чемпіонів, в якому його команда на останніх хвилинах поступилася Базелю (0:1).

"Ми програли, тому що повинні були вести в першому таймі з рахунком 5:0, але не забили жодного гола. Ми домінували в першій половині зустрічі. Здавалося, що ми не можемо не виграти у Базеля. Більшу частину другого тайму все було нормально, думали, що матч завершиться без забитих голів, але супернику вдалося відкрити рахунок.

Нам не потрібно перемагати в останньому турі, нам навіть не потрібна нічия, але очевидно, що ми постараємося перемогти", – заявив Моурінью.

Відзначимо, що за тур до кінця Манчестер Юнайтед очолює групу A, випереджаючи ЦСКА і Базель на три очки. В останньому турі МЮ достатньо не програти ЦСКА з різницею більш ніж в два м'ячі.