Реал не зміг обіграти команду з третього дивізіону чемпіонату Іспанії

29/11/2017

Однак мадридцям вдалося перемогти за сумою двох матчів

У вівторок, 28 листопада, відбувся матч-відповідь Кубка Іспанії, в якому мадридський Реал вдома не зумів обіграти клуб з третього дивізіону – Фуенлабраду (2:2).

Незважаючи на зірковий статус суперника, гості дали дуже серйозний відсіч підопічним Зінедіна Зідана. Однак відразу варто зазначити, що тренер Вершкових на цей поєдинок виставив резервний склад.

Рахунок в середині першого тайму відкрила Фуенлабрада, після чого, вже в другій 45-хвилинці, форвард Реала Майораль зумів двічі вразити ворота суперника. Але гості не здалися, і в кінцівці зустрічі Портілья точним ударом встановив остаточний рахунок на табло – 2:2.

Втім, саме Реал пройшов в наступну стадію турніру, оскільки в першому матчі цих команд Королівський клуб виявився сильнішим (2:0).

Реал – Фуенлабрада 2:2 (загальний рахунок – 4:2)
Голи: Майораль, 62, 70 – Мілла, 25, Портілья, 89

Реал: Навас – Хакімі, Техеро, Начо, Ернандес – Льоренте, Ковачіч (Сеоане, 81) – Оскар Родрігес (Кесада, 75), Себальос, Фойласьє (Бейл, 62) – Майораль