Чемпіонат Німеччини: Боруссія Ярмоленка вдома програла Вердеру, Баварія здобула мінімальну перемогу

09/12/2017

Із п’ятниці до неділі, 8-10 грудня, відбудуться матчі 15-го туру німецької Бундесліги.

У стартовому матчі 15-го туру чемпіонату Німеччини Штутгарт на власному полі поступився Байєру – 0:2. На 20-й хвилині Хаверц відкрив рахунок, а за 10 хвилин до кінця матчу Бендер подвоїв перевагу фармацевтів.

Мюнхенська Баварія на виїзді здобула мінімальну перемогу в матчі з Айнтрахтом – 0:1. Єдинний гол на свій рахунок записав Артуро Відаль на 20-й хвилині.

Дортмундська Боруссія Андрія Ярмоленка вдома несподіванно поступилась Вердеру з Бремена – 1:2. Ярмоленко вийшов у старті, проте був замінений відразу після перерви.