Українці успішно стартували на міжнародних змаганнях з карате

29/01/2018

Бронза в активі Анжеліки Терлюги і Станіслава Горуна

На першому турнірі серії Karate 1 Premier League, який проходив у Парижі під егідою Всесвітньої федерації карате (WKF), українські спортсмени завоювали дві бронзові медалі – обидві в категорії куміте.
На п'єдестал пошани піднімалися Анжеліка Терлюга, яка є першим номером світового рейтингу у ваговій категорії до 55 кг, і другий номер світового рейтингу у вазі до 75 кг Станіслав Горуна.

У подібних турнірах можуть брати участь спортсмени, які входять в ТОП-100 рейтингу WKF. Участь в них важлива для отримання рейтингових очок, що має велике значення для потрапляння на Олімпійські ігри-2020 у Токіо.

Відзначимо, що раніше на змаганнях Karate1 Series A в австрійському Зальцбурзі українська каратистка Катерина Крива здобула срібну нагороду.

«Катерина Крива – срібна призерка Karate1 Series A – Salzburg 2017», – зазначається у повідомленні НОК.

Наприкінці вересня українські каратисти виграли три бронзові медалі на турнірі Karate 1 Series A у турецькому Стамбулі.

А в травні українська жіноча збірна з карате, у складі якої виступала Крива, здобула перемогу на чемпіонаті Європи.