Шахтар вигриз перемогу в матчі з чемпіоном Чехії

03/02/2018

"Гірники" виграли у непростого суперника

Донецький Шахтар у напруженому матчі переміг празьку Славію з рахунком 3:2.

Рахунок у матчі суперударом з центру поля відкрив Стох. Такий розвиток подій не влаштовував "гірників", які побігли великими силами в атаку виправляти ситуацію. Ще до перерви Ісмаїлі відновив паритет, а Феррейра вивів Шахтар вперед. Таким чином, донеччани після першого тайму покидали поле з комфортною перевагою.

Після відпочинку чехи зуміли забити другий гол, тому командам довелося знову все починати спочатку. Втім, останнє слово залишилося за донеччанами. Феррейра на 59 хвилині використав передачу Марлоса і пробив повз голкіпера. Після цього моменти були в обох команд. Особливо запам'ятався епізод, коли після удару Стоха м'яч потрапив у штангу. Однак голів глядачі більше не побачили. У результаті – перемога Шахтаря з рахунком 3:2.