Олімпіада-2018: Фуркад виграв третє олімпійське золото

12/02/2018

Французу не було рівних у персьюті

Французький біатлоніст Мартен Фуркад завоював золоту медаль у гонці переслідування на Олімпійських іграх в Пхьончхані.

У понеділок Фуркад, який стартував у персьюті восьмим, пройшов дистанцію 12,5 км з одним промахом на чотирьох вогневих рубежах за 32 хвилини 51,7 секунди. 29-річний француз став триразовим олімпійським чемпіоном – раніше в його активі були дві нагороди вищої проби, отримані на Іграх у Сочі. Срібло завоював швед Себастьян Самуельссон (один промах; +12,0). Бронза дісталася німцеві Бенедикту Доллю (один промах; +15,1).

Фуркад став першим в історії біатлоністом, який завоював дві золоті олімпійські медалі в гонці переслідування. Персьют в біатлоні входить в програму Ігор з 2002 року.

Українці показали такі результати в сьогоднішній гонці. Дмитро Підручний зайняв 34-е місце, Артем Прима фінішував на 38-й позиції, а Сергій Семенов показав 49-й результат.

Програма змагань у біатлоністів в Пхенчхані продовжиться індивідуальною гонкою, яка пройде в четвер.