Головні новини

Олімпіада-2018: українські спортсмени показали свій найкращий результат

15/02/2018

Україна поки без медалей на Олімпіаді

Збірна України в естафеті санного спорту на зимових Олімпійських іграх в Пхенчхані зайняла останнє 13-е місце. Але це стало найкращим результатом українських спортсменів на Олімпіаді.

Шанс на хороший результат наша збірна втратила ще на першому етапі, коли Олена Шхумова допустила грубу помилку і стала останньою, в результаті програвши більше 4,5 секунд лідеру.

Непоганий заїзд вдався молодому Антону Дукачу, який в підсумку посів дев'яте місце на своєму етапі, але цього було мало адже далі Олександр Оболончик і Роман Захарків знову показали найгірший результат.

Збірна України поки не завоювала жодної медалі на Олімпіаді – 2018. У спринті біатлоністка Віта Семеренко посіла 14-е місце, а українка Юлія Джима стала 20-ю в індивідуальній біатлонній гонці.

Нагадаємо, з 9 по 25 лютого в місті Пхенчхан (Республіка Корея) проходять XXIII Зимові Олімпійські ігри. Олімпіада включає в себе змагання з 15 видів спорту.

Україну на Олімпіаді представляють 33 спортсмени.