Скоро стане мільярдером: Неймар отримає шалений гонорар за рекламу ЧС-2022 в Катарі

17/02/2018

Власники паризького клубу зробили все, щоб гравець ще на чотири роки залишився в клубі

Найдорожчий футболіст світу, бразилець Неймар рекламуватиме чемпіонат світу 2022 року в Катарі і за це отримає дуже солідний гонорар.

За інформацією El Confidencial, власники паризького клубу зробили все, щоб гравець ще чотири роки залишався в клубі.

Повідомляється, що у Неймара підписав договір з катарськими керівниками ПСЖ, за яким він буде обличчям чемпіонату світу 2022 року, який пройде в Катарі. За кожен рік до мундіалю Неймар буде заробляти 50 мільйонів євро.

Офіційно про даної домовленості ніхто не повідомляє.
Відзначимо, що у першому таймі матчу плей-оф Ліги чемпіонів між Реалом і ПСЖ (3:1) італійський суддя Джанлука Роккі показав Неймару жовту картку за грубу гру. Бразилець помстився в другому таймі, потужно пробивши арбітру у голову.

Певна річ, гравець ПСЖ не навмисно бив по судді. Роккі знадобилась допомога, але вже за кілька хвилин він продовжив роботу. Арбітру було вдвічі боляче, адже в усі, в яке влучив м'яч, був навушник.

Перший м'яч у матчі забив Адріан Рабйо, але іспанці перемогли завдяки дублю Кріштіану Роналду та голу Марсело.

До речі, бразильський нападник парижан останнім часом часто з'являється в новинах, які відправляють його в мадридський Реал.