1. У м'ясі міститься лише 35% поживних речовин. У рослинах – 90%. – повідомляє Корупція.Спорт
У порівнянні з рослинною їжею в ньому мало вітамінів, вуглеводів, мінеральних речовин (та й ті при варінні значною мірою руйнуються, переходять в неусваіваемая форму). На переварювання м'яса людському організму потрібна велика кількість часу і, отже, енергії. Таким чином, коефіцієнт корисної дії м'ясної їжі (відношення енергії, отриманої від засвоєння м'яса, до енергії, витраченої на його перетравлення) дуже малий.
2. Думка, що м'ясо містить незамінні іншими продуктами амінокислоти, помилково. Всі необхідні організму амінокислоти цієї групи синтезуються корисною мікрофлорою в товстому кишечнику (якщо, звичайно, при цьому споживається достатня кількість їжі для харчування цієї мікрофлори – сирої клітковини – і вона не знищено дріжджовим хлібом – дисбактеріоз).
3. При виправданні споживання м'яса посилаються на те, що в м'ясі міститься вітамін В12, якого позбавлені рослини. Але якщо ввести в раціон пророщену пшеницю, у великій кількості містить цей вітамін, то відпадає потреба в м'ясі і з цієї причини (вітамін В12 також може вироблятися здорової мікрофлорою).
4. М'ясо містить чужорідні нашому організму білки, які пригнічують корисну мікрофлору, викликаючи дисбактеріоз, вносячи дисгармонію в роботу систем організму, його здатність до саморегулювання і самовідновлення, приводячи до перенапруження і виснаження адаптаційних резервів, сприяючи розвитку раку.
5. М'ясо надмірно закисляет внутрішнє середовище організму, що пригнічує азотофиксирующие бактерії в дихальних шляхах, менше азоту засвоюється з повітря, отже, збільшується потреба в їжі ( «жор»).
6. Зайва кількість білків і пуринових підстав, що містяться в м'ясі, утворює в організмі людини багато кислотних залишків – сечової кислоти, викликаючи Зашлаковка і отруєння організму. Кислотні покидьки м'яса (як і цукру, виробів з білої муки, тістечок) з'єднуються, нейтралізуючи, з органічної вапном з кісток, підвищується їх крихкість (остеопороз), виникають хвороби суглобів (ревматизм, артрит) і зубів.
7. М'ясо сильно забруднено гнильними бактеріями (вони з'являються відразу після забою тварини, значна їх частина стійка до температурній обробці), трупним отрутою – адже від бойні до споживання нерідко проходять тижні (і навіть місяці), яйцями глистів. Продукти некробіоза, що містяться в м'ясі, за своєю дією споріднені болиголова і стрихніну. Крім того, м'ясо забитої тварини зашлакованому більш ніж двомастами шкідливими гормонами, які виділяє організм тварини від жаху, коли його ведуть на забій.
Часто для прискорення росту тварин або для їх лікування їм вводять препарати, які мають канцерогенні властивості.
А скільки нітратів, гербіцидів і інсектицидів потрапляє в організм тварин разом з кормом, а потім і в наш організм?
8. М'ясо містить багато Екстрагенние речовин, надмірно збуджуючи апетит, що веде до переїдання.
9. Для перетравлення м'яса потрібно 6-8 годин (овочів – 4, фруктів – 1), так що до наступного прийому їжі це м'ясо не встигне перетравитися повністю і частково почне гнити, а так як не можна ж цілий день харчуватися однією білковою їжею, то в цей наступний прийом в організмі виявляться пліч-о-пліч несумісні між собою продукти, що ще більше посилить гниття. Гниє неперетравлене м'ясо (а також яйця, молоко) виділяють метан, що руйнує вітамін В3, в результаті (без цього вітаміну) фермент інсулін втрачає свою активність і цукор в крові не перетворюється на тваринний цукор – глікоген. Так виникає цукровий діабет.
10. Метан руйнує і вітамін В6, який контролює процес росту клітин, і, стаючи канцерогеном, відкладається в забрудненій підшкірній клітковині в ліпомах, папіломах, поліпах (місця майбутніх ракових пухлин). Ознакою наявності цього канцерогену, в майбутньому провокуючого виникнення раку, є фарбування урини в червоний колір після прийому буряків.