Сучасному людству доводиться жити в умовах цілковитої інформатизації , а це, у свою чергу, значною мірою впливає на головні нейрофізіологічні основи роботи головного мозку та на стан пам’яті, передає replyua.net з посиланням на заяву, оприлюднену працівником Коледжу екології людини при університеті у столиці Китаю Ци Вана. Він переконаний, що використання соціальних мереж сприяє стимулюванню людської пам’яті, тому що саме вони допомагають якомога довше зберігати спогади.
«Люди багато сотень років тому винайшли щоденник. На його сторінках зазвичай робилися записи про найголовніші події з життя. А в сучасному світі соціальні мережі значною мірою замінили щоденники», – зауважив науковець, додавши, що завдяки соцмережах люди не лише впорядковують свої спогади, а й можуть ними поділитися зі своїми найдорожчими людьми. Китайські дослідники вважають, що після того, як з’явилися результати дослідження, став цілком очевидним вплив соцмереж на людську пам'ять.
Для проведення даного експерименту його учасники на добровільній основі активно робили записи в соцмережах. За результатами цього дослідження став очевидним факт покращення пам’яті завдяки соцмережам.